Чотирьохколісний «німець», «нафарширований» сигаретами, не зміг здолати митний контроль

Сьогодні (14.12.2021) близько 3-ї години ранку на митний пост «Вилок», що на українсько-угорському кордоні, заїхав автомобіль марки «WV Caddy». Водійка іномарки, а це 28-річна громадянка України, свідомообрала спрощений вид митного контролю –  «зелений коридор».

Проте, інспектори Закарпатської митниці спільноз прикордонниками вирішили перевірити жіночку на доброчесність, провівши детальну перевірку її автівки.

Відтак, під час проведення поглибленого огляду транспортного засобу виявлено в спеціально виготовлених тайниках даху та підлоги автомобіля приховані від митного контролю цигарки іноземного виробництва торгових марок: «Minsk» – 2350 пачок, «Compliment BLUE» -1980пачок, «Lifa Menthol» -1990 пачок.

Відносно співвітчизниці складено протокол про порушення митних правил за ч.1 статті 483 Митного кодексу України. Тютюнові вироби, вартістю понад 200 тис грн, та іномарка, що використовувалася для переміщення прихованого від митного контролю товару у спеціально виготовлених тайниках, оцінена у 150 тис грн, вилучено до рішення суду.

Пресслужба Закарпатської митниці

ЗакарпатПост