У стилі Зеленського – посеред вулиці! Микита провів першу пресконференцію

Ось що з цього приводу повідомила Закарпатська ОДА:


Робочий графік голови облдержадміністрації щільний та напружений, однак навіть за таких умов Віктор Микита знаходить час для спілкування з представниками місцевих засобів масової інформації.

Очільник області переконаний, що робота журналістів сьогодні – це критично важливий елемент побудови відкритого і демократичного суспільства.

«Ми живемо у вільній країні і вчасне повне та достовірне висвітлення інформації потрібне громаді як ніколи.

Обіцяю спілкуватися якомога частіше, відверто та з широким інформуванням. Ми багато працюємо, тож нам є про що розказати і, звичайно, завжди будемо готові відповісти на запитання», – зазначив Віктор Микита.

Вчора у межах робочого візиту в Закарпатську обласну клінічну лікарню ім. А. Новака новий керівник облдержадміністрації провів першу пресконференцію.

Віктор Микита поспілкувався з журналістами, відповів на всі їхні запитання та прокоментував події, визначені представниками ЗМІ.

«Триває мій другий робочий день на посаді голови Закарпатської ОДА, тому звичайно є запитання, які мені потрібно опрацювати детально, щоб проінформувати більш широко та розгорнуто. Обов’язково зроблю це згодом», – додав очільник краю.

ЗакарпатПост