Світ не хоче, щоб ви були розумними, так простіше продати продукти і послуги
Розмір діагоналі телевізора обернено пропорційний коефіцієнту інтелекту. Світом людей з великими телевізорами керують люди з великими бібліотеками, пише газета ЯСНО
Жорстко, але змушує задуматися, пише cluber.com.ua
1. Світ хоче, щоб ви залишалися тупими. Чим ви тупіше, тим вам простіше продати продукти і послуги. Розмір діагоналі телевізора обернено пропорційний коефіцієнту інтелекту. Світом людей з великими телевізорами керують люди з великими бібліотеками.
2. Не треба сліпо вірити в освітню систему. Навчальна програма застаріла в перший день початку вашого навчання. (Виняток – фундаментальні програми, але тільки в точних науках; питання застосування фундаментальних знань в звичайному житті залишається відкритим).
3. Читайте без зупинки, читайте якомога більше. Ви ніколи не знаєте, коли вам знадобляться нові знання і концепції, але ви будете набагато краще підготовлені до життєвих несподіванок.
4. Навчіться спілкуватися з оточуючими. Уникати людей, вважаючи їх негідними свого спілкування, – значить не знайти клієнтів, друзів або роботу в подальшому. І пам’ятайте, що спілкування це не лише вміння розповідати, а й уміння слухати.
5. Бути сором’язливим – це марна трата часу. Не давайте емоціям керувати процесами прийняття рішень. Але й не дозволяйте раціоналізму перемагати людяність.
6. Якщо вам щось не подобається в стосунках з іншою людиною, – в разі вашого розриву це «щось» і буде причиною.
7. Як можна більше спілкуйтеся з людьми старшими за себе. Намагайтеся зрозуміти їх систему цінностей, їх кругозір та логічні зв’язки між обстановкою і прийнятими рішеннями.
8. Знайдіть людей, якими можна захоплюватися, і намагайтеся їх перевершити. Не намагайтеся стати ними. Намагайтеся стати такими, щоб бути прикладом для інших.
9. З часом люди стають більш консервативними. Якщо хочете зробити ризикові речі – робіть їх, поки молоді.
10. Не витрачайте гроші на дурниці. Зберете їх на щось серйозне (в тому числі і свій стартап). Це вас також навчить витрачати гроші і в бізнесі: з розумом і заради мети. Але не здумайте жити лише заради накопичення. Це тупиковий шлях.
11. Вибираючи між витратою грошей на речі або враження, вибирайте враження. Радість від вражень і спогадів вища. Речі зносяться і будуть викинуті, а враження залишаться назавжди. Вони можуть трохи потьмяніти, але не більше.
12. Після того, як ви навчилися економити, навчіться заробляти. Привчіть себе ставити цілі і чітко прописувати план дій для їх досягнення. Малими кроками до великої мети. Гігантоманія на початковому етапі ні до чого не призводить до 99,9% випадків.
13. Навчіться програмувати. Простіше самому зробити прототип, ніж витрачати час і гроші на те, щоб його пояснити комусь ще. Не хочете програмувати – навчіться щось робити руками, щоб можна було виробляти щось корисне.
14. Не набирайте зайву вагу в молодості. Це скоротить ваше активне життя на 10-20 років. Привчіть себе до активного відпочинку. Вага легко набирається і вкрай важко втрачається. Зі здоров’ям все ще жорсткіше. Будете його витрачати на всякі дурниці – потім не відновите ні за які гроші.
15. Навчіться готувати їжу. Кращий час для обмірковування чогось – коли ви ріжете інгредієнти на салат або суп. До того ж це те, що вам завжди знадобиться. Та й в сімейному житті не зайве.
16. Висипайтеся вночі. Недолік сну сильно впливає на якість прийняття рішень. Займатися спортом і не висипатися – значить виснажувати ресурс організму і не досягти бажаного результату в оптимальні терміни.
17. Записуйте свої справи. Пам’яті недостатньо, якою б фантастичною вона не була. І займайтеся своїм таймменеджемнтом. Це єдиний шанс все встигнути.
18. Майте велику мрію. Бути гнучким відмінно, але без мрії це може перетворитися в біг по колу. Вірте в те, що робите. Інакше цим не варто займатися, адже без віри неможливо стати переможцем.
19. Станьте фахівцем своєї справи перед тим, як змінювати сферу діяльності. Тут справа і в правилі 10000 годин, і в тому, що хороший керівник повинен в минулому бути хорошим фахівцем у своїй справі.
20. Не намагайтеся виправити людей. Шукайте тих, хто ще не зіпсований. Не витрачайте час на дурнів, але шукайте однодумців. Команда – це запорука успіху.
І пам’ятайте, що якщо є знання, вміння, віра і команда, то все у вас вийде • Більше цікавого читай у газеті ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! • ЗакарпатПост