На кордоні з Молдовою зупинили чоловіка, звільненого від служби через важкі пологи

У пункті пропуску “Могилів-Подільський” (кордон з Молдовою) 12 березня 2022 року прикордонники відмовили у виїзді з України чоловікові, в документах якого значилося, що його комісували (тобто звільнили від проходження військово служби) через вагітність та важкі пологи.

Частину коштів від продажу газети буде перераховано на підтримку Збройних Сил України

Про це йдеться в повідомленні Державної прикордонної служби України у Facebook.

Сьогодні у пункті пропуску «Могилів-Подільський» відмовили у виїзді з України чоловікові, в документах якого значилося, що його комісували через вагітність.▪️Пред’явник військового квитка з відповідним записом їхав у Молдову.

фото facebook.com/DPSUkraine

У документі 53-річного чоловіка значилося, що він знятий з військового обліку у 2009 році, але причина зняття була датована минулим роком. Зокрема, значилося, що комісія міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки на Луганщині признала чоловіка непридатним до військової служби за ст. 73 наказу Міністерства Оборони України № 402 від 14.08.2008 року https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1109-08#Text «Вагітність, пологи та післяпологовий період, їх наслідки» з позначкою «а» – з ускладненим перебігом.

Мандрівника прикордонники передали в поліцію, де мають розібратися чи це неординарний випадок, чи помилка, чи звичайне використання підроблених документів, за яке Кримінальний Кодекс України передбачає відповідальність до 2 років обмеження волі.

ЗакарпатПост