У Білорусі масовий флешмоб: «Живи заради Біларусі, а не помирай заради росії»

У Білорусі відбувається масовий флешмоб проти участі в російсько-українській війні.

Купи свіжий номер газети ЯСНО або передплати на своїй пошті • індекс 76076

По всій країні розклеєні листівки «Живи заради Біларусі, а не вмирай заради Росії». Про це заявила політичний експерт Світлана Кушнір на своїй сторінці у Facebook, пише ТСН

«У дворах та під’їздах, на дошках оголошень біларуси розклеюють листівки: «Живи заради Біларусі, а не вмирай заради Росії» із закликом будь-якими способами намагатися відмовитися від мобілізації. Друзі кажуть, що по Мінську таких листівок – маса, а ваш тиранішка Лукашенко наказує комунальникам зривати і знищувати їх! Але що може зробити Ригорович, якщо по всій Республіці Біларусь розпочався масовий флешмоб проти участі біларусів у війні за РФ проти України?» – написала Світлана Кушнір.

©

Вона вважає, що такий флешмоб може стати першим кроком до масових протестів білорусів проти війни, яку розв’язала Росія.

«Прозрівайте, чиніть опір, відмовляйтеся брати участь у кривавому злочині Путіна! Живе Біларусь! Нехай це буде першим кроком до масових протестів із засудженням війни Росії проти України! Боріться, не йдіть вмирати, не йдіть вбивати українців!» – звертається до білорусів Кушнір.

20 березня у Генштабі України повідомили, що зафіксовано ознаки підготовки збройних сил Республіки Біларусь до прямого вторгнення на територію України. При цьому, відповідно до соцдосліджень, 97% громадян Біларусі негативно ставляться до можливої ​​участі Біларусі у цій війні на боці РФ.

ЗакарпатПост