Тіла розстріляних людей зі зв‘язаними руками: показали, яке пекло влаштували окупанти на Київщині

Подоляк закликає ввести ембарго на енергоресурси і закрити порти.

Купи свіжий номер газети ЯСНО або передплати на своїй пошті • індекс 76076

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк оприлюднив наслідки звірств російських загарбників на територіях Київській області, які були в тимчасовій окупації армійців РФ. Зокрема, окупанти зв‘язували руки людям і розстрілювали їх.

Про це він Подоляк написав у Telegram, пише ТСН.

“Київська область. Пекло 21 сторіччя. Тіла розстріляних чоловіків та жінок зі зв‘язаними руками. Найжахливіші злочини нацизму знову у ЄС. Це навмисно зробила РФ. Введіть ембарго на енергоресурси, закрийте порти. Зупиніть вбивства зараз!“, – закликав він.

• Набагато більше інформації, коротких новин, відео, мемів, жартів у Telegram https://t.me/zakarpatpost

Нагадаємо, Київську область звільнено від російських окупантів. У Гостомелі протягом місяця окупації змогли вижити до 70 людей. 

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА» Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк

ЗакарпатПост