Знову? Хіматака у Маріуполі: мешканці передмістя скаржаться на погане самопочуття

У селищах Талаківка та Сартана люди відчули нехарактерний присмак у роті та інші ознаки отруєння хімічною речовиною.

Передплати газету ЯСНО на своїй пошті • індекс 76076

• Більше коротких новин, відео, мемів, жартів, фото у Telegram https://t.me/zakarpatpost та Інстаграм @zakarpatpost

Жителі передмістя Маріуполя поскаржились на погіршення самопочуття після розповсюдження окупантами отруйної речовини, пише УНІАН

Про це в ефірі телемарафону повідомив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

“Дійсно, вони використали деяку хімічну речовину, скинувши її з безпілотника. На жаль, ми не можемо взяти зразки і засвідчити, що це було. Вітер розповсюдив цю речовину, і її частинки дійшли до околиць міста. Були скарги на здоров’я у селищах Сартана і Талаківка. Після цього люди залишили свої домівки у цих селах і евакуювались”, – сказав він.

За словами Бойченка, у цих селищах люди відчули нехарактерний присмак у роті та інші ознаки отруєння хімічною речовиною.

Також мер зазначив, що окупанти зривають евакуацію жителів міста.

“Наші плани щодо евакуації постійно руйнуються, адже рішення приймаються виключно одною стороною. Коли ми планували евакуацію, ми повідомляли тій стороні, що ми для цього будемо робити, скільки долучимо комунального транспорту, а вони тільки фіксували цей транспорт і руйнували його з артилерії”, – сказав Бойченко.

Він заявив, що російським військам допомагають колаборанти.

“На початку евакуації ми мали 100 комунальних автобусів, а тепер жодного автобуса не маємо і жоден не виїхав з міста. І хтось, на жаль, із середини корегував ці руйнування. Сьогодні ми розуміємо, хто це робив – це ОПЗЖ, які є колаборантами і зривали евакуацію з початку березня. Але понад 100 тис. населення все ж таки змогли евакуюватись, і ще понад 100 тис. осіб залишається на сьогодні в Маріуполі”, – повідомив Бойченко.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк

ЗакарпатПост