У норі паніка: бункер путіна було знеструмлено. Генеральна репетиція розправи над тираном?

Той найбільш захищений бункер путіна виявився не таким уже й захищеним.

ЯСНО – газета, яку хочеться читати!

• Більше інформації у Telegram https://t.me/zakarpatpost 

По-перше, його легко може вразити надточна американська ядерна ракета, яка проникає під землю на глибину 2 кілометри… Нора ж кремлівського диктатора під землею на глибині всього 300 метрів.

По-друге, недавно бункер було знеструмлено. Критична ситуація тривала приблизно дві з половиною години.

Російський опозиційний канал “Урал” повідомив, що 16 квітня протягом 136 хвилин підземелля кремлівського карлика було знеструмленим. Цікаво, що в бункері є функції дублювання усіх засобів життєзабезпечення. Більше того, система оснащена трикратним дублюванням. Але, на подив для всіх, жодна з систем не спрацювала, жоден із 64 надпотужних дизельних генераторів не увімкнувся.

Напередодні було повідомлено про дивні об’єкти поруч із бункером. Працівники охорони декілька разів піднімалися на поверхню у зв’язку з тим, що дрони, які моніторять безпеку, повідомляли про надлишкову активність неподалік від бункеру. Але нікого знайти та затримати не вдалося.

А вже невдовзі бункер путіна було знеструмлено. У сховищі піднялася справжня паніка. А це є свідченням того, що і зовні, і зсередини сховища є сили, здатні ліквідувати путіна. І ці сили вже почали діяти. Це – була тільки репетиція. Продовження, скоріш за все, незабаром.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост