Федір Шандор суміщає бої на передовій та викладання в УжНУ

Нічого незвичайного, просто професор Ужгородського національного університету Федір Шандор читає онлайн-лекції з туризмознавства своїм студентам з позиції на сході.

ЯСНО – газета, яку хочеться читати!

• Більше інформації у Telegram https://t.me/zakarpatpost 

У перший же день війни чоловік пішов у військомат, нині несе службу в закарпатському батальйоні Сил тероборони. Стоїть на Ізюмському напрямку, що нині є одним з найгарячіший.

“Усі хлопці знають, що я читаю пари, тому мій графік бойових чергувань підлаштовують відповідно, – розповів чоловік медіацентру свого університету, – Коли в мене пари, я чергую вночі, а одразу після чергування вранці проводжу пару. А в інші дні облаштовую побут, копаю траншеї”

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост