Спікерка Бундестагу виступила за швидке приєднання України до ЄС

Спікерка Бундестагу Бербель Бас після візиту до Києва виступила за прискорення процесу надання членства в ЄС Україні.

ЯСНО – газета, яку хочеться читати!

• Вподобай нас в Інстаграм @zakarpatpost

Про це, як пише “Європейська правда”, вона сказала в ефірі ZDF.

Вона закликала прискорити процедури, “щоб можна було дати перспективу” членства.

“Це дуже, дуже важливо для України: щоб вони отримали дорожню карту, графік”, – сказала Бас. За її словами, це дасть зрозуміти, коли Україна відповідатиме критеріям вступу.

Президент Франції Еммануель Макрон раніше знизив очікування України щодо швидкого вступу до ЄС. Процес може зайняти “десятки років”, сказав Макрон у своїй промові в Європейському парламенті в Страсбурзі в понеділок. Натомість він виступив за посилення співпраці з Києвом.

“Сподіваюся, що це не займе десятки років”, – зазначила Бербель Бас.

Вона заявила, що оптимістично налаштована, “оскільки ми всі хочемо, щоб Україну прийняли до ЄС, то зараз все буде прискорено”.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост