Блокада «Азовсталі»: українці бійці звернулися за допомогою до Ілона Маска

Українські захисники закликали Маска допомогти їм вийти з “Азовсталі” до третьої країни.

ЯСНО – газета, яку хочеться читати!

• Більше інформації у Telegram https://t.me/zakarpatpost 

Українські захисники, які тримають героїчну оборону на маріупольському заводі “Азовсталь”, звернулися за допомогою до американського мільярдера і винахідника, засновника компаній SpaceX і Tesla Ілона Маска, пише ТСН

Про це у Facebook написав командир підрозділу 36-ї бригади морської піхоти України Сергій Волина.

Волина розповів, що створив аккаунт у Twitter, лише для того, щоб звернутися до Ілона Маска.

Текст звернення:

“Кажуть, ти був телепортований з іншої планети, щоб навчити людей вірити у неможливе. Наші планети розташовані поряд, тому що я живий там, де практично неможливо вижити.

Допоможи нам вийти з “Азовсталі” до третьої країни. Якщо не ти – то хто? Підкажи.”

Також Сергій Волина звернувся “до кожної людини планети Земля”, допомогти зробити так, щоб Ілон Маск побачив це звернення.

“Говорять, що його завданням було надихнути людство, змусити повірити у неможливе. Він довів, що для нього не існує не вирішуваних завдань, що можливо все! Він ніколи не здається, як і ми. Нам потрібна підтримка надлюдини! Люди, ви знаєте, що робити! Вірю у вас”, – зазначив український морпіх.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.