Зрадник Царьов знову нарвався на «ляпас» від Вілкула

Олександр Вілкул знову жорстко відповів Царьову на пропозицію здати Кривий Ріг

ЯСНО – газета, яку хочеться читати!

• Більше інформації у Telegram https://t.me/zakarpatpost 

Голова військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул знову послав одіозного нардепа-регіонала минулих скликань Олега Царьова у відомому напрямку. Він опублікував скрін листування прихильника Кремля Володимира Рогова, який також називає себе «членом військово-цивільної адміністрації Запорізької області», із Царьовим, на якому останній вимагає «залишити Олександра Вілкула йому», пише Главком

«Хрін вам, а не Кривий Ріг, тварюки! Зрадники та колаборанти знову розважаються на своїх Telegram-каналах», – прокоментував листування Вілкул.

Нагадаємо, Олег Царьов раніше прибув до України з російськими військами й звернувся до Юрія та Олександра Вілкулів, які зараз очолюють Кривий Ріг, і запропонував їм «піти на співпрацю з російською армією».

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост