Шуфрич покинув територію України, – глава Чернівецької ОВА

Депутату від ОПЗЖ Нестору Шуфричу вдалося виїхати з країни. 55-річний чиновник вирішив очікувати на перемогу України за її межами.

читай тільки перевірені новини та замовляй рекламу на сайті ЗакарпатПост

• Вподобай нас в Інстаграм @zakarpatpost

Про це начальник Чернівецької обласної військової адміністрації Сергій Осачук заявив під час прес-конференеції 16 травня.

Скандальний депутат Нестор Шуфрич у час війни запам’ятався зйомкою блокпоста у Києві, за що був затриманий. На подальші “подвиги” його не потягнуло – він вирішив просто втекти з країни, пише 24tv.ua

Як пише видання Бабель, Нестор Шуфрич поїхав на тиждень до «трьох малолітніх дітей» в Угорщину, (закон дозволяє), підтвердило «Бабелю» джерело у колишній фракції «опзж». За словами джерела, Шуфрич повернеться до наступного пленарного засідання ВР

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост