Герої 128-ї Закарпатської бригади: Сергій – оператор NLAW, Javelin та М-141, солдат

Про героя розповіла у соцмережі 128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада – Закарпатський легіон

ЯСНО – газета, яку хочеться читати!

• Більше інформації у Telegram https://t.me/zakarpatpost 

128 бригада в обличчях

Сергій – оператор NLAW, Javelin та М-141, солдат

«У перші дні війни ми розстрілювали з Джавелінів цілі колони російської бронетехніки»

– Працюю з протитанковими ракетними комплексами з перших днів повномасштабної війни з Росією. Крім цих ПТРК використовуємо також американський протибункерний гранатомет М-141, призначений для знищення укріплень ворога.

Я проходив навчання на іноземній зброї в лютому, закінчив якраз перед початком війни і зразу з навчання потрапив у реальні бої.
Раніше працював тільки з РПГ радянського зразка, то скажу, що цю зброю навіть порівнювати не варто…

Ми зараз воюємо в степовій зоні, тому найефективніший і найкращий – Javelin, який вражає броньовані цілі (танки, БТР, БМП, МТЛБ та інші) на відстані до трьох кілометрів.

У перші дні війни ми розстрілювали з Джавелінів цілі колони російської бронетехніки. Кілька разів нас із напарником засікав ворожий танк і відкривав вогонь на ураження, але ми швидко міняли позицію й лупили орків знову й знову.

З тих пір вони бояться йти на нас колонами, поводяться дуже обережно, намагаються не входити в зону досяжності Джавеліна. Але нічого – в нас є протитанкові комплекси, як б’ють і далі, наприклад, українська «Стугна». Тому якщо не ми, то інші хлопці зіб’ють.

Я сам із Тернопільщини, в бригаді півтора року. Дома чекає дружина, дві доньки і внук. Мені тільки 46, але від старшої доньки вже маю внука, котрому зараз 1 рік і 2 місяці. І молодшу доньку, котрій усього 6 років.

Тому мені є за кого воювати! 

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост