На війні загинув поліцейський із Закарпаття

Колектив Головного управління Національної поліції в Закарпатській області глибоко сумує з приводу загибелі старшого лейтенанта поліції, інспектора 1-го відділу з проведення спеціальних операцій (штурмового) управління «КОРД»

Читай тільки перевірені новини на сайті zakarpatpost.net

Захищаючи рідну землю, загинув інспектор 1-го  відділу з проведення спеціальних операцій (штурмового) управління «Корпусу оперативно-раптової дії» поліції Закарпаття Василь Дрогомерецький.

28-річний лейтенант поліції гідно стояв на захисті цілісності та незалежності України, захищаючи кожного українця і боронячи свою державу від агресора.

Колектив Головного управління Національної поліції в Закарпатській області висловлює щирі співчуття родині загиблого. Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами…

Вічна пам’ять героям. 

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост