Закарпаття – лідер в Україні серед регіонів за кількістю релокованого бізнесу

Як зауважив очільник ОВА Віктор Микита, таких високих показників вдалося досягти завдяки тісній й системній співпраці з Фондом державного майна.

ЯСНО – газета, яку хочеться читати!

• Вподобай нас в Інстаграм @zakarpatpost

У межах робочої поїздки до Києва керівник області провів зустріч з в.о. голови Фонду держмайна Ольгою Батовою, яка допомагає ефективно реалізувати стратегію релокації підприємств на Закарпаття. «З моменту візиту представників Фонду у наш регіон минуло близько місяця. За цей час ми збільшили кількість релокованих підприємств майже у 9 разів», — наголосив Віктор Микита. Область прийняла близько 45% від усіх релокованих компаній: загалом прибули 262 підприємства, 80 з них на стадії транспортування потужностей чи облаштовуються на новому місці. «Тож сьогодні, вже звично для нас, на порядку денному – питання пошуку й звільнення додаткових площ для переміщення компаній із зони бойових дій, а також допомога з підбором об’єктів та логістикою», — зазначив Віктор Микита.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост