Три країни Європи активно просувають ідею мирних переговорів України та росії

Італія та Угорщина закликали ЄС чітко виступити за припинення вогню в Україні та мирні переговори з країною-агресором, суперечачи іншим державам-членам, налаштованим зайняти жорстку позицію щодо Москви перед наступним самітом.

ЯСНО – газета, яку хочеться читати!

• Вподобай нас в Інстаграм @zakarpatpost

На зустрічі представників ЄС у п’ятницю, 20 травня, посол Італії запропонував змінити текст, зазначивши, що він має стосуватися мирних переговорів та вказати на негайне припинення вогню як одну з перших цілей ЄС.

Цю пропозицію підтримали Угорщина та Кіпр, які є одними з держав, які найбільше критикують новий пакет санкцій ЄС проти росії.

Угорщина виступає проти запланованого нафтового ембарго, а Кіпр стурбований забороною на продаж нерухомості громадянам росії.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост