В Ужгороді майже 22 тисячі переселенців отримали статус ВПО

Про це повідомила прес-служба Ужгородської міської ради.

читай тільки перевірені новини на сайті ЗакарпатПост 🇺🇦 підтримуй своїх 🇺🇦 замовляй рекламу на сайті 🇺🇦 e-mail: [email protected]

За інформацією департаменту соціальної політики Ужгородської міської ради: 21 789 переселенців, які тимчасово проживають в Ужгороді, отримали статус внутрішньо переміщеної особи із початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.

На сьогодні понад 10-ти тисячам із тих, хто звернувся за виплатами, вже призначили державну соціальну допомогу Фінансування допомоги здійснює Міністерство соціальної політики України – перераховує кошти в «Ощадбанк», який в установленому порядку перераховує їх на банківські рахунки одержувачів.

За кошти бюджету Ужгорода безкоштовним харчуванням продовжують забезпечувати дітей до 18 років, які проживають у міських закладах освіти.

За інформацією із представництва Агентства ООН у справах біженців, 39 000 переселенців отримали в Ужгороді грошову допомогу від цієї міжнародної організації.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост