Йому назавжди 45. Закарпаття на колінах зустріло Героя Вячеслава Куцика

Про це у соцмережі повідомляється у спільноті Великий Березний-online Офіційна сторінка

читай тільки перевірені новини на сайті ЗакарпатПост 🇺🇦 підтримуй своїх 🇺🇦 замовляй рекламу на сайті 🇺🇦 e-mail: [email protected]

Йому назавжди залишиться 45….Березнянська громада знову у скорботі зустріла і провела в останню земну дорогу захисника України Куцика Вячеслава.Він,як і інші воїни, мав плани на майбутнє,хотів повернутися додому,його чекали сестра і наречена…Та ворожі снаряди вирішили долю Героя.10 червня 2022 року молодший сержант військової служби по мобілізації, який захищав країну у складі 2 відділення 3 механізованого взводу 2 механізованої роти 63-ої окремої механізованої бригади Збройних Сил України Куцик Вячеслав Мирославович внаслідок отриманих важких поранень під час ворожого артилерійського обстрілу спостережного пункту в районі с. Білозірка Миколаївської області, помер. Більше трьох місяців Куцик Вячеслав разом із побратимами перебував у зоні воєнних дій. Сьогодні,13 червня 2022 року траурний кортеж із тілом захисника у супроводі колони автомобілістів прибув до рідного селища.На центральній площі Великого Березного провели панахиду за померлим бійцем. До молитви за упокій душі Куцика Вячеслава ,окрім родини, долучилися військові побратими,однокласники,друзі,сусіди,знайомі та жителі громади.Чин похорону відбувся у греко-католицькому храмі Вознесіння ГНІХ.Щирі співчуття висловлюємо згорьованій родині та усім, кому дорогий був Куцик Вячеслав.Вічна і світла пам’ять захиснику,який загинув у російсько-українській війні в ім’я майбутнього України!

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост