Як студент УжНУ Ігор Рижак захистив дипломну роботу з передової. ВІДЕО
Дипломну роботу під назвою “Шокова реклама як соціокомунікаційний феномен. Специфіка вияву” 16 червня захистив військовий Ігор Рижак, перебуваючи на передовій. Про це Суспільному розповів завідувач кафедри журналістики Євген Соломін.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2022/06/закарпатпост1-1024x1024.jpg)
Ігор Рижак — студент спеціальності “Реклама та зв’язки з громадськістю” кафедри журналістики Ужгородського національного університету. Наразі хлопець служить у складі 128-ї гірсько-штурмової Закарпатської бригади. Захист дипломної роботи проходив онлайн. Так само Ігор складав і державний іспит та літню сесію.
Ігор Рижак захищав свою роботу першим. На доповідь мав 7 хвилин. Військовий каже, що вчитися на фронті важко: “Як тільки розпочалася війна, то був такий шок, як я маю закінчити університет, і взагалі, як цей процес відбудеться. Слава Богу, що в мене тут є товариші, котрі допомагали мені готуватися, і викладачі, котрі завжди ставилися з розумінням до ситуації. Безсумнівно, постійно потрібно вчитися, тому що зараз триває війна за незалежність в окопах, а далі війна за незалежність буде тривати також і в інформаційному просторі. Та і загалом освічена людина — це фундамент великої і міцної держави в майбутньому”.
На захист дипломної роботи викладачі запросили маму та брата Ігоря Рижака. Мама Ігоря Катерина Рижак каже: у жовтні 2020 року Ігор пішов на військові навчання, а у квітні 2021-го поїхав у зону ООС. “На Миколая приїхав, відбув відпустку і знову поїхав. Якщо не може зателефонувати, то пише мені. Слава Богу, ще не було такого дня, щоб він мені не писав. Нічого не розповідає. Я стараюся нічого такого не питати. Мені головне, що я його почула”, — розповіла Катерина Рижак.
Брат Ігоря — Даниїл каже: “Він справді добре підготувався. У таких умовах і так підготуватися. Це приклад для кожного: хтось лежить на дивані, хтось ховається, нехай подивляться на нього і зрозуміють, що він там, а ти тут сидиш і нічого не робиш, або не можеш так само підготуватися, хоча в тебе умови набагато кращі. Просто треба подивитися і задуматися, що ти хочеш бачити у своєму майбутньому”.
Завідувач кафедри журналістики Євген Соломін був керівником дипломної роботи Ігоря Рижака. Євген каже: хлопець завершив роботу ще у грудні 2021 року. “Він вчився до якогось періоду, потім перевівся на заочне відділення, а потім була академвідпустка. Над темою він працював самостійно. Ми з ним обговорювали, були на зв’язку, навіть продовжували її обговорювати після того, як він пішов на фронт”, — розповів завідувач.
За роботу та захист Ігор Рижак отримав оцінку “відмінно”.