На Закарпатті провели екоакцію
На Закарпатті до Дня Дунаю, який відзначають 29 червня, провели екоакцію. Про це повідомляють на сайті Закарпатської ОВА.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2022/06/закарпатпост.jpg)
Зі слів першого заступника голови ОВА Мирослава Білецького, кілька десятків людей — представники громадських організацій, активісти, місцеві жителі і вимушені переселенці провели очисні роботи на річці Боржава, неподалік села Квасово Берегівського району. Саме тут встановлена стримуюча сітка, аби не пускати сміття вниз течією, — йдеться у повідомленні.
Побутове сміття і ПЕТ-пляшки підіймали з води автокраном і саморобним пристроєм “Краб” на берег. Там їх сортували, пакували у мішки і вивозили для перероблення і утилізації. “Загалом зібрали 58 м³ пластику, 5 м³ скла, 10 м³ деревини, 3 м³ комунального сміття”, — повідомив перший заступник голови ОВА.