Валерій Залужний: За новітню воєнну історію не буде соромно ні нам, ні нашим дітям
Кожна ділянка лінії оборони утримується ціною надзусиль, поту і крові наших захисників.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2022/06/впливові-люди-топ-1024x629.jpg)
Про це Головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний написав в Facebook.
«Противника завжди більше, у нього завжди більше озброєння і техніки, він вибудовує стіни вогню… Але ми тримаємо позиції і рубежі. Пишемо новітню воєнну історію, за яку не буде соромно ні нам, ні нашим дітям та онукам», – підкреслив генерал Валерій Залужний.
Головнокомандувач ЗСУ також опублікував відео, у якому командир легендарної окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ полковник Ігор Скибюк розповідає про оборону Вознесенська та важкі бої за Білогорівку.