На Закарпатті поліцейські перевіряють укриття у школах області перед початком навчального року

Перед початком нового навчального року працівники поліції спільно з рятувальниками та місцевою владою у складах комісій з обстеження шкіл визначають, які установи мають дійсно якісні укриття та захисні споруди для повної безпеки діток.

читай тільки перевірені новини на сайті ЗакарпатПост 🇺🇦 підтримуй своїх 🇺🇦 замовляй рекламу на сайті 🇺🇦 e-mail: zakarpatpost@gmail.com

Крім цього, ювенальною превенцією перевіряється і їх готовність для гарантування безпечності освітнього процесу в майбутньому навчальному році. В першу чергу працівники поліції перевіряють у якому стані укриття у школах або в безпосередній близькості до навчальних закладів. Сюди відноситься перевірка наявності кількох входів до сховища, повноцінних систем вентиляції, а також наявності засобів пожежогасіння. Під перевірку потрапляє питання безпечності прилеглої до школи території та якісної системи оповіщення, яку добре чутно з навчального закладу. Спільно з рятувальниками особливу увагу присвячують перевірці наявності добре видимих планів евакуації. Аудит наразі триває, всі роботи з організації безпекової ситуації для дітей буде завершений до початку навчального року, повідомляє поліція Закарпатської області.

ЗакарпатПост