На передовій закарпатці читають газети!
Про це повідомляє 101 бригада ТрО Закарпаття.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2022/07/закарпатські-оголошення-1-1-1.png)
Не всі важливі новини доходять в окопи, укріплення і на блокпости. А вчасна та достовірна інформація – без перебільшення – здатна врятувати життя.
Командування Сил територіальної оборони ЗСУ дбає, щоби захисники були в курсі – де б не перебували. А допомагає у цьому Nova Poshta Humanitarian. Компанія безкоштовно розіслала в усі підрозділи вісник “Спротив”. Буклети прибули й в 101 бригаду ТрО, й вже знаходяться на передовій.
Дякуємо за підтримку інформаційного фронту💙💛
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2022/08/photo_2022-08-03_11-49-32-576x1024.jpg)