На Харківщині окупанти жорстоко убили фермера родом із Закарпаття

У селі Безмятежне на Харківщині окупанти жорстоко вбили фермера. Поліція Харківщини в рамках кримінального провадження перевіряє обставини злочину. Про це повідомляє Суспільне, з посиланням на власне джерело.

Читай тільки перевірені новини на сайті ЗакарпатПост

Як зазначається, на території господарства російські військові застрелили, розчленили фермера та підпалили.

«Під’їхали троє на старому авто із літерою «Z». Озброєні буряти, можливо, із блокпоста у Вишневому. Шкіря був на господарстві, він там іноді залишався. Запитали дорогу, щось їм було потрібно. Потім попросили мотузки, бо у них багажник не закривався. Застрелили в лоб, дістали сокиру і почали його рубати. Вкинули в машину по частинах і підпалили авто», — повідомляє джерело.

Про вбивство місцеві повідомили самоназваному голові селища. Він приїжджав на місце злочину з росіянами та іншими колаборантами, «пообіцяв розбиратися».

Фермер — родом із Закарпаття, чоловіку було 55 років.

За інформацією джерела, поліція на підконтрольній Україні території повідомлена про злочин. Начальник Слідчого управління поліції Харківщини Сергій Болвінов підтвердив Суспільному, що поліції інформація про злочин відома. В рамках кримінального провадження слідчі перевірять інформацію.

ЗакарпатПост