Словаки хочуть допомагати вимушеним переселенцям із особливими потребами на Закарпатті

Про це повідомляє Закарпатська ОВА.

дай оголошення, рекламу, повідомлення, вакансії, звіти в газету Закарпатські ОГОлошення • дзвони: 050 222 50 50 • вайбер • цілодобово • дзвони: 067 666 90 90 • телеграм • цілодобово

Закарпаття з робочим візитом відвідали дипломати, церковні ієрархи й Уповноважений у справах дітей Словацької Республіки Йозеф Міклошко. Заступник голови ОВА Петро Добромільський ознайомив членів делегації з поточною гуманітарною ситуацією в області.

«Словацькі друзі з перших днів війни долучаються до підтримки українців, зокрема й вимушено переміщених осіб у нашому регіоні. Це дуже важливо для нас у такий складний час», – зауважив Петро Добромільський.

Під час зустрічі зосередилися на питаннях надання гуманітарної допомоги людям з особливими потребами, зокрема дітям закарпатців та осіб з числа ВПО. Словацька сторона наголосила, що підтримка має бути адресною, тож ОВА визначить перелік закладів, котрі прийняли найбільше громадян вразливих категорій.

Уповноважений справах дітей у Словацькій Республіці Йозеф Міклошко наголосив на необхідності продовження співпраці щодо дотримання прав дітей в Україні у зв’язку зі збройною агресією РФ.

В обговоренні також узяли участь Генеральний консул Словацької Республіки в Ужгороді Павол Паніс, радник прем’єр-міністра Словацької Республіки з питань транскордонного співробітництва Едуард Бураш, архієпископ Греко-католицької єпархії в м. Кошице Василь Кирило, єпископ-помічник Братислави Йозеф Галко.

ЗакарпатПост