Вихованці Мукачівського центру дитячої творчості зібрали 6 тисяч гривень на ЗСУ
За результатами виставки-розпродаж декоративно-прикладного мистецтва «З Україною в серці, в думках і мріях», яка відбулась у Мукачеві було зібрано 6 тисяч гривень.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2020/10/Мукачівські-оголошення-1024x724.jpg)
Нагадаємо, що виставка-розпродаж була благодійною, тому кошти, які були зібрані від продажу виробів, були перераховані Мукачівським Центром дитячої та юнацької творчості на рахунок Збройних сил України.
Пишаємось вихованцями та адміністрацією закладу за таку ініціативу. З такими людьми Україна обов’язково переможе, – повідомляє Мукачівська міська рада.