На Закарпатті заблукали грибарі. Шукали їх рятувальники
Вчора до надзвичайників надійшло повідомлення про те, що неподалік села Синевирська Поляна Хустського району заблукали грибники.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2022/09/закарпатпост3-1024x1024.jpg)
Як повідомили в пресслужбі У ДСНС в Закарпатті, стурбовані родичі повідомили, що двоє мешканців Міжгір’я ще напередодні вранці вийшли збирати гриби в урочище Чорна Ріка й не повернулися. Оскільки телефонного зв’язку з заблукалими не було, рятувальники з смт Міжгір’я обстежували всю місцевість поблизу урочища.
Спочатку вони натрапили на автомобіль грибників, а згодом знайшли їх самих. Медичної допомоги чоловіки не потребували, тож їх супроводили до транспортного засобу й допомогли виїхати з урочища.
![фото](https://zaholovok.com.ua/sites/default/files/inline-images/307201225_5538713099528876_4019839601481421003_n.jpg)