Під час великої втечі окупанти забули самогонний апарат — голова Нацполіції

Допис оприлюднив голова Нацполіції Ігор Клименко.

дай оголошення/рекламу в газету Закарпатські ОГОлошення 050 222 50 50 • вайбер • 067 666 90 90 • телеграм

Зламані меблі, загиджені речі, розбиті приміщення, повний безлад у кімнатах. Так жили російські загарбники на окупованих територіях Харківщини. Це яскравий доказ того, що окупанти прийшли лише нищити. Інакше вони не вміють.

Військові рф часто обирали собі за штаб будівлі місцевої поліції. Скільки сил ми свого часу доклали, щоб привести ці приміщення до ладу. І от повна розруха, розібрані службові авто в дворах. А в одному із райвідділів ми навіть самогонний апарат знайшли. Певно, «другій армії світу» потрібно було поповнювати запаси «хоробрості». Пропаганда вже не справляється.

Звільнені території наповнені біллю та жахом. Місцеві забули, що таке відчуття безпеки. Тому нам якнайшвидше потрібно посилити тут поліцейську присутність та задокументувати всі воєнні злочини окупантів. Звісно, колаборанти теж спокійно спати не можуть. Встановимо всіх, хто співпрацював та допомогав ворогу.

Зараз на деокупованих територіях Харківщини щодня працюють близько 1000 поліцейських. Залучаємо також зведені загони Національна поліція України з різних регіонів держави. Лише на документування воєнних злочинів задіюють більше 20 спеціалізованих слідчо-оперативних груп з пересувними криміналістичними лабораторіями.

Велике навантаження і на наших вибухотехніків, які обстежують звільнені території. На жаль, 4 поліцейських саперів уже отримали тяжкі поранення під час розмінування.

Так, роботи багато. Але ми справимося. Виконаємо всі завдання. Головне, що впевнено повертаємо своє.

Слава Україні!

Слава захисникам 🇺🇦!

ЗакарпатПост