Закарпатський бограч готували в Італії на фестивалі
22-26 вересня в італійському Турині пройшла міжнародна ярмарка «Terra Madre 2022» за участю представників понад 120-ти країн.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2022/09/ого.jpeg)
У складі української делегації туристичний та гастрономічний потенціал Закарпаття на заході презентувала свалявська кондитерська «Mirella».
![](https://zaktour.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/299224388_5535933346525473_4377403344676304424_n.jpg)
«Ми провели майстер-класи на стенді з випічки кіфликів та на загальній кухні «Terra Madre» на тему «Реліквія зерна та натуральний хліб». Для показового приготування нами був обраний традиційний кукурудзяний богач. Також ми взяли участь в офіційному представленні Атласу «Ковчег Смаку України», до якого ми включені як номінанти зі своїми виробами – керечуном, гайошами зі сливовим лекварем та шкварковими погачами», – розповіла власниця кондитерської Мирослава Голонич.
![](https://zaktour.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/295304373_507283034181419_2465624519607922693_n-576x1024.jpg)
Також українські учасники представили на ярмарці в Турині коровай у двох техніках та продукцію власного виробництва для дегустацій.
![](https://zaktour.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/297059328_5953314158047202_504013453970986393_n-576x1024.jpg)
![](https://zaktour.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/309382858_1582840062172577_8973743624748758148_n-576x1024.jpg)