33-річний вбивця із Полтави переховувався на Ужгородщині
Як розповіли у Західному регіональному прикордонному відділенні 22 жовтня на Закарпатті провели спецоперацію із затримання 33-річного жителя Полтави, який перебував у розшуку.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2022/09/ого-закарпатпост.jpg)
Чоловіка розшукували за підозрою у скоєнні пограбування та умисного вбивства.
До поліції надійшло орієнтування, відтак спільні наряди прикордонників та поліцейських розпочали перевірку осіб і транспортних засобів на ділянках відповідальності.
Злочинця затримали на Ужгородщині на околиці села Жорнава. Він намагався втекти за кордон.
Затриманого доставили до відділення поліції для проведення подальших слідчих дій.