На Закарпатті подружжя підприємців продавало фальсифікат під виглядом відомих брендів

За продаж товарів під виглядом продукції відомих компаній подружжя підприємців із Закарпаття постане перед судом

дай оголошення/рекламу в газету Закарпатські ОГОлошення 050 222 50 50 • вайбер • 067 666 90 90 • телеграм

Закарпатська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо подружжя закарпатців за фактом незаконного використання знаків для товарів, що завдало матеріальної шкоди у великому розмірі (ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 229 КК України).

Встановлено, що обвинувачені займалися реалізацію продукції з незаконно нанесеними на ній позначеннями відомих торгових марок кави, засобів побутової хімії та гігієни. Товари збували через відомі маркетплейси в Інтернеті. Жінка відповідала за комунікацію із замовниками, запевняючи їх в оригінальності наявної продукції.

Експертизою встановлено, що внаслідок протиправної діяльності компаніям завдано збитки на загальну суму майже 460 тис. грн. Вирішується питання щодо відшкодування вказаної шкоди.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі СУ ГУНП в Закарпатській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду, повідомляє Закарпатська обласна прокуратура

ЗакарпатПост