Закарпаття лідирує за кількістю успішних тестувань на Цифрограмі


Національний тест на цифрову грамотність склали вже понад 79,4 тис. закарпатців. Заступник голови ОВА Олександр Пацкан повідомив, що протягом жовтня-листопада тестування пройшла рекордна кількість людей.

читай тільки перевірені новини на сайті ЗакарпатПост 🇺🇦 підтримуй своїх 🇺🇦 замовляй рекламу на сайті 🇺🇦 e-mail: zakarpatpost@gmail.com

«За останні два місяці свій рівень цифрової грамотності за допомогою Цифрограму визначили ще майже 49 тисяч краян, – прокоментував заступник очільника області. – Учасники тестування отримали електронні сертифікати й дізналися, які компетентності їм варто підвищити та як і де це зробити».

Як зауважив Олександр Пацкан, за кількістю успішних тестувань сьогодні наш регіон серед лідерів в Україні. Цифрограм уже пройшла більшість закарпатських держслужбовців, освітян, медиків та студентів, проте безоплатно і менш ніж за годину це може зробити кожен за активним посиланням.

Крім цього, на порталі «Дія. Цифрова освіта» доступні понад 90 серіалів для саморозвитку й підвищення комп’ютерної, інформаційної та медіаграмотності тощо. Особливу увагу в умовах війни варто приділити власній кібергігієні та безпеці в інтернеті, наголосив заступник голови Закарпатської ОВА.

ЗакарпатПост