У Виноградові відновило роботу відділення «Обласного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю»

 Через пандемію коронавірусу заклад призупинив діяльність на понад два роки, проте з початку 2023 р. тут знову приймають пацієнтів.

Розмістимо вашу рекламу, оголошення, повідомлення в газетах, на сайті, фейсбук, інстаграм, телеграм, вайбер, групи, сторінки, сторіс – пишіть: zakarpatpost@gmail.com

Петро Добромільський – заступник голови Закарпатської ОДА відвідав медичний осередок, поспілкувався з пацієнтами та керівництвом про актуальні потреби і перспективи розвитку установи.

«Функціонування таких закладів є надзвичайно важливим для людей з особливими фізичними потребами. Періодично вони мають проходити відновлювальні курси, тому намагаємося зробити все для того, аби реабілітаційні послуги були максимально доступними», – підкреслив Петро Добромільський.

У закладі охорони здоров’я допомогу надають особам із вадами опорно-рухового апарату, нервової системи, з психічними захворюваннями та розумовою відсталістю, ураженням внутрішніх органів і змішаними вадами.

Зараз у відділенні перебувають 30 пацієнтів, зазначив директор Обласного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Олег Кириленко. Протягом 21 дня їм безоплатно надають повний пакет послуг з реабілітації відповідно до державної Програми медичних гарантій, повідомляє Закарпатська ОВА.

ЗакарпатПост