За тиждень у Мукачеві народилося 39 малюків: 12 дівчаток та 27 хлопчиків
14 породіль з міста Мукачева, 14 – з Мукачівського району, 11 – з інших міст та районів (4 жінки тимчасово переселені у зв’язку з воєнним станом в країні).
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2023/02/поради-здоровя-передплата.jpg)
Пологове відділення Лікарні святого Мартина продовжує надавати екстрену акушерсько-гінекологiчну допомогу жінкам з усіх куточків України 24/7 БЕЗКОШТОВНО.
Мукачівська міська рада вітає щасливих батьків, і щиро бажає всім діткам мирного неба, міцного здоров’я і щасливого майбутнього!