“Міжнародний аеропорт Ужгород” замовив ФОПу-росіянину ремонти вбиральні та кабінету за 400 тисяч

Закарпатське обласне комунальне підприємство “Міжнародний аеропорт Ужгород” 13 березня замовило ФОП Павлюх Володимир Андрійович два капітальних ремонти на загальну суму 399,3 тис грн.

Розмістимо вашу рекламу, оголошення, повідомлення в газетах, на сайті, фейсбук, інстаграм, телеграм, вайбер, групи, сторінки, сторіс – пишіть: zakarpatpost@gmail.com

Про це повідомляється в системі «Прозорро». Згідно з першою угорою підрядник відремонтує вбиральню на другому поверсі адміністративної будівлі МАУ за 199,7 тис грн.

«Обидві угоди не деталізовані, тому невідомо, про який об’єм робіт йдеться, також невідомо, які будуть використані будівельні матеріали і за якою ціною. Вони проведені без використання електронної системи, без конкуренції», – пише ЗакарпаттяОнлайн.

Згідно з Youcontrol (https://youcontrol.com.ua/), (https://youcontrol.com.ua/) Володимир Павлюх є громадянином Росії, зареєстрований в Ужгороді. ФОП відкрив ще у 2005 році.
За даними «Прозорро», з 2020 року підприємець Павлюх отримав 11 замовлень на загальну суму 2,26 млн грн. З ний найбільше – 1,64 млн грн. – від «Міжнародного аеропорту Ужгород», пише у своєму тг-каналі Віталій Глагола.

Окрім двох підрядів щодо ремонту вбиранні та кабінету, МАУ у кінці 2022 року також замовив ФОПу Павлюх ремонт даху будівлі Аеровокзалу за 243,6 тис грн. та капітальний ремонт внутрішньопортової дороги з твердим покриттям ЗОКП «Міжнародний аеропорт Ужгород» за 997 тис грн.

ЗакарпатПост

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *