Сьогодні – День піхоти: Закарпаття пишається своїми піхотинцями

6 травня в Україні відзначається День піхоти. Це свято встановлено указом Президента України від 19 квітня 2019 року з метою вшанування мужності та героїзму воїнів механізованих, мотопіхотних, гірсько-штурмових військових частин і підрозділів Сухопутних військ Збройних сил України, виявлених у боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність України, а також започаткування сучасних військових традицій.

читай тільки перевірені новини на сайті ЗакарпатПост 🇺🇦 підтримуй своїх 🇺🇦 замовляй рекламу на сайті 🇺🇦 e-mail: [email protected]

День піхоти відзначають в Україні щорічно 6 травня, оскільки саме в цей день у 1648 році козаки перемогли в битві біля Жовтих Вод. Це перша переможна битва національної визвольної боротьби під проводом Богдана Хмельницького. Крім того, 6 травня відзначають релігійне свято — День Юрія Змієборця. Він був одним із покровителів українського війська.

Піхота виносить на собі основний тягар бою. Тому призначення інших родів військ, що беруть участь у спільному бою з піхотою, – діяти в її інтересах, забезпечуючи її просування у наступі та стійкість в обороні.

На долю піхоти припадає немало випробувань під час війни, але наші військовослужбовці виконують складні завдання на полі бою та не залишають ворогу жодного шансу.

Механізовані, мотопіхотні, гірсько-штурмові військові частини становлять основу Сухопутних військ і виконують завдання щодо утримання зайнятих районів, рубежів і позицій, відбиття ударів і прориву оборони противника, захоплення важливих районів, рубежів і об’єктів. Разом із тим, механізовані з’єднання раз з танковими використовуються для оточення і розгрому противника, переслідування та виконання інших завдань.

Закарпатці  пишаються своїми піхотинцями! Пишаємося і дякуємо вам, піхотинці!

Тримаймо стрій, разом до Перемоги!

Фото зі сторінки Генеральний штаб ЗСУ

ЗакарпатПост