В Ужгороді відбулася зустріч «Казка на час війни» 

 Священник Української греко-католицької церкви, співзасновник Української Академії лідерства, політолог, публіцист, громадський діяч, автор книг, військовий капелан ЗСУ Андрій Зелінський презентував свою книгу «Семенові Зорі».  

Зустріч «Казка на час війни» відбулася в мистецькому центрі «ILKO Gallery»», що в Ужгороді. На презентацію прийшли представники влади, депутати різних рівнів, науковці, митці. Серед запрошених – виконуючий повноваження голови Закарпатської облради Андрій Шекета, депутати облради Наталія Штефуца та Ольга Олексик.  

Автор зазначив, що «Семенові зорі» – це алегорична казка, де кожен образ і персонаж – невипадковий, а кожна подія, яка трапляється з головним героєм, спонукає його до глибоких філософських роздумів і важливих висновків, сприяє особистому зростанню. У творі розкриваються основи нашого національного буття, механізми особистісної та національної стійкості.  

Під час презентації присутні мали можливість поспілкуватися із автором, почути цікаві історії про створення твору та придбати книгу із автографом, інформує Закарпатська обласна рада.

ЗакарпатПост