Андрій Балога звернувся до правоохоронців із заявою про вчинення злочину депутатами Мукачівської міськради

Депутати в черговий раз проігнорували сесію міської ради та саботують розгляд важливих питань, що стосуються життя громади та посилення обороноздатності країни.

замовляйте в газети: Закарпатські оголошення, Робота Гроші, Поради ✔️повідомлення, оголошення, вакансії, рекламу • 050 222 50 50, вайбер

«Слова не мають розходитись з ділом, тому сьогодні звернувся до правоохоронних органів з заявою про вчинення злочину депутатами Мукачівської міської ради, які свідомо саботують засідання сесій та профільних депутатських комісій на яких мають бути розглянуті рішення, вкрай важливі для обороноздатності країни та життєдіяльності громади.

Переконаний, що депутати загрались в політику та перейшли межу, коли їх дії прямо шкодять, як нашим збройним силам, так і мешканцям громади, тому потрібна швидка реакції правоохоронців для надання їх вчинкам належної правової оцінки.

Хочу наголосити, що неодноразові заклики дослухатись голосу розуму та повернутись до роботи, цими політиками були проігноровані.

Також вкотре нагадую всім колегам, що бути депутатом органу місцевого самоврядування – це насамперед про обов’язок та відповідальність, дотримання законів та захист інтересів громади.

А під час війни – це також відповідальність перед самим собою, як громадянином України, який зобов’язаний на своєму місці робити все можливе, щоб наблизити нашу Перемогу.

Той, хто цього не розуміє, або працює на ворога, або втратив відчуття реальності через роздуті політичні амбіції», – написав на своїй сторінці у facebook Андрій Балога.

ЗакарпатПост