Благодійну акцію «Сила України – в єдності родини» організували в Ужгороді «Волонтери Закарпаття»
У розмаїтій програмі – забіги-змагання, майстер-класи для дітей, концертні виступи від юних талантів міста.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2023/05/ЗакарпатПост-новини-1024x1024.jpg)
Родзинкою патріотичного дійства стала польова кухня від військових, повідомляє Ужгородська міська рада.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2023/08/акція-на-підтримку-ЗСУ-в-Боздошському-парку.jpg)
Також за донати можна було зробити світлину на фоні тематичної фотозони, взяти участь у безпрограшній лотереї. Діяв і ярмарок із ручними виробами – прикрасами, іграшками, предметами інтер’єру, а також смаколиками.
Cмачними призами та сертифікатами від благодійників відзначили найактивніші на святі родини.
Захід підтримало й Управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради. Начальниця управління Алла Чернобук подякувала організаторам за потрібну задля наближення Перемоги ініціативу: «Наші волонтери невпинно трудяться із початку війни, це ті люди, які можуть дістати все можливе і неможливе для наших захисників, незважаючи на труднощі, втому чи складні обставини».
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2023/08/Сила-України-в-єдності-родини-1024x872.jpg)
Зібрані кошти передадуть на підтримку Збройних Сил України.