Сьогодні в Мукачеві попрощаються із захисником Сергієм Федорці
Про це повідомляє Мукачівська міська рада.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2022/09/ого-закарпатпост.jpg)
В понеділок , 9 жовтня, о 12:00 год, у Кафедральному соборі на честь ікони Почаївської Божої Матері, вул. Успенська (колишня Федорова Івана), відбудеться Чин похорону та прощання з полеглим Героєм Сергієм Федорці.
Молодший сержант Федорці Сергій Андрійович 22.11.1971 р.н., військовослужбовець 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади, загинув 03.10. 2023р., захищаючи Батьківщину та всіх нас від підступного та безжального ворога.
ГЕРОЯМ СЛАВА!