В Ужгороді розпочали опалювальний сезон для закладів освіти, охорони здоров’я та культури
Про це повідомляє Ужгородська міська рада.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2023/08/потрібні-працівники-реклама-в-газетах-Закарпаття.jpg)
Рішення розпочати опалювальний сезон для закладів освіти, охорони здоров’я, культури та соціального захисту населення в Ужгороді відсьогодні, 11 жовтня, у зв’язку з пониженням середньодобової температури підтримали сьогодні на засіданні виконкому міської ради.
Також рекомендували керівникам закладів освіти, охорони здоров’я та інших бюджетних установ міста здійснювати подачу тепла за умови зниження температурного режиму нижче нормативного.