Мукачево провело в останню дорогу захисника Івана Савельєва
29 листопада, в місті над Латорицею було звершено чин похорону Героя України, Івана Володимировича Савельєва.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2023/11/Мукачево-провело-в-останню-дорогу-Івана-Савельєва-1024x768.jpg)
Заупокійну молитву з благословіння керуючого Мукачівської єпархії, Високопреосвященнішого Феодора, митрополита Мукачівського і Ужгородського у співслужінні духовенства єпархії очолив секретар Єпархіального управління, протоієрей Віктор Місо.
Приносимо щирі співчуття сім’ї, родині та побратимам Героя.