Патрульні Закарпаття привітали дітлахів із Днем Святого Миколая
Напередодні Дня Святого Миколая патрульні поліцейські Закарпаття разом із благодійниками завітали до діточок одного із центрів соціальної підтримки дітей та сімей.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2023/11/повідомлення-рекламу-вакансії-втрати-замовляйте-в-газетах-Закарпатські-оголошення-та-Робота-Гроші-1-1024x858.jpg)
Інспектори та волонтери приготували для дітей цікаві книжки, м’які іграшки, солодощі, фрукти, одяг та речі першої необхідності.
Малеча ж натомість потішила охоронців порядку віршами, піснями, щирими усмішками, обіймами та фото на згадку.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2023/12/подарунки-до-дня-Миколая-від-патрульних-Закарпаття-1024x768.jpg)
Як повідомляє Патрульна поліція Закарпатської області дітлахи були в захваті від подарунків та зустрічі, тому взяли з поліцейських обіцянку, аби вони повернулись ще.