За бюджет Ужгорода депутати голосуватимуть 22 грудня на сесії міськради

Показники проєкту бюджету Ужгорода на наступний, 2024 рік, обговорили напередодні у міській раді. У сесійній залі були представники управлінь, департаментів та відділів.

повідомлення, рекламу, вакансії, втрати замовляйте в газетах Закарпатські оголошення та Робота Гроші ✅ 050 222 50 50, вайбер ℹ️ комплексне розміщення реклами: групи, сторінки, сторіси, газети, сайт

Питання та пропозиції можна було висловити онлайн, інформує Ужгородська міська рада.

Як зазначив на початку обговорень міський голова Богдан Андріїв, бюджет громади у наступному році очікуємо у розмірі 2 мільярди 80,7 мільйонів гривень. Він буде меншим, ніж передбачалося, адже вилучено ПДФО від військових та правоохоронних структур.

Також міський голова відзначив, що у проєкті бюджету передбачили меншу суму на капітальні видатки порівняно з фактичними видатками 2023 року, бо їх не можна буде фінансувати за рахунок вільного залишку. Вільний залишок бюджету Ужгородської міської територіальної громади спрямовуватимуть, зокрема, на заходи та роботи з територіальної оборони, підтримку сил безпеки й оборони, соціальний захист, медикаменти, ремонти укриттів.

На жаль, через оголошену повітряну тривогу трансляцію обговорення бюджету довелося припинити, адже присутні у залі доповідачі перейшли в укриття. Усім, хто звернувся із запитаннями та пропозиціями щодо проєкту бюджету Ужгорода на 2024 рік, відповіді надішлють на їхні електронні адреси.

Нижче – основні показники проєкту бюджету нашого міста на 2024 рік: доходи – 2 мільярди 80,7 мільйонів гривень, із них доходи загального фонду – 2 мільярд 22,6 мільйони гривень та спеціального фонду – 58,1 мільйон.

Видатки – 2 мільярди 80,7 мільйонів гривень.  Видатки загального фонду бюджету – 1 мільярд 838 мільйонів 151,5 тисяч гривень. На захищені статті видатків заплановано 1 мільярд 490 мільйонів 554,7 тисяч гривень, що складає 81,1% видатків загального фонду бюджету міста.

➡️Найбільше у частині видатків – 1 мільярд 188,5 мільйонів гривень, запланували на освіту.

➡️На розрахунки за спожиті енергоносії передбачено 133 мільйони 7,7 тисяч гривень.

➡️На утримання житлово-комунального господарства  – 123 мільйони гривень.

➡️На соціальний захист та соціальне забезпечення – 81 мільйон гривень.

➡️На охорону здоров’я – 72,3 мільйони гривень: нагадаємо, із 2020 року заклади охорони здоров’я фінансуються напряму з Національної служби здоров’я України, субвенції на галузь із держбюджету нема.

➡️На фізичну культуру і спорт  – 47,7 мільйонів гривень.

➡️На галузь культури і мистецтва – 16,5 мільйонів, інформує департамент фінансів та бюджетної політики міськради.

Голосуватимуть за основний фінансовий документ Ужгородської міської територіальної громади 22 грудня на сесії міськради.

ЗакарпатПост