На Закарпатті в горах опади і сильні вітри: високий рівень лавинної небезпеки
22-23 грудня, на перемичці «Петрос-Говерла» туман, снігопад, вітер до 6 м/с.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2022/12/ого-закарпатпост.jpg)
Про це повідомляє спільнота «Волонтерські мандрівки».
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2023/12/перемичка-Петрос-Говерла-812x1024.jpg)
«Наразі в горах спостерігається велика потужність опадів і сильні вітри, що створює високий рівень лавинної небезпеки. Для виходу на маршрути в зоні лісу потрібні снігоступи. Вихід на високогірні ділянки НЕБЕЗПЕЧНИЙ. Висота снігового покриву на перемичці між Петросом і Говерлою становить 110-175 см», – йдеться на сторінці благодійної організації.
За інформацією Чорногірського гірського пошуково-рятувального посту, станом на 22 грудня на горі Піп Іван Чорногірський хмарно, туман (видимість до 30 м), вітер західний, 16 м/с., температура повітря -8°С.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2023/12/Піп-Іван-Чорногірський.jpg)
Як повідомляє Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області, 22 – 24 грудня у високогiр´ї Iвано-Франкiвської області зберiгається значна снiголавинна небезпека (3 рiвень).