Спецпризначенцям поліції Закарпаття у зоні бойових дій вручили відзнаки Президента

З перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну до зони бойових дій на захист держави відправилися спецпризначенці закарпатської поліції та співробітники територіальних підрозділів поліції області у складі зведеного батальйону «Захід».

читай тільки перевірені новини на сайті ЗакарпатПост 🇺🇦 підтримуй своїх 🇺🇦 замовляй рекламу на сайті 🇺🇦 e-mail: [email protected]

До свята Різдва Христового начальник Головного управління Нацполіції в Закарпатській області Ярослав Колесник та голова Закарпатської ОВА Віктор Микита вручили пʼятьом спецпризначенцям поліції відзнаки Президента «За оборону України».

Також нагородами відзначили і двох співробітників Управління патрульної поліції Закарпаття, які разом із колегами з ГУНП віддано несуть службу на східному напрямку фронту, повідомляє Поліція Закарпатської області.

Бійцям подякували за героїчну службу, вручили необхідну техніку для того, щоб вони могли ще більш ефективно виконувати бойові завдання та нищити противника. Також керівництво краю залишили коротенькі змістовні побажання для ворога, які закарпатські поліцейські пообіцяли «доставити» адресатам.

ЗакарпатПост