Олександр Павлюк очолив Сухопутні війська

Також змінені командувачі ОС, ТрО та ДШВ.

читай тільки перевірені новини на сайті ЗакарпатПост 🇺🇦 підтримуй своїх 🇺🇦 замовляй рекламу на сайті 🇺🇦 e-mail: zakarpatpost@gmail.com

Президент Володимир Зеленський оприлюднив укази про призначення нових глав Об’єднаних сил, Територіальної оборони та Десантно-штурмових військ, а також призначив Олександра Павлюка очільником Сухопутних військ замість головнокомандувача Олександра Сирського.

Про це повідомляє УП з посиланням на Укази Володимира Зеленського.

Окрім призначення Павлюка новим головою Сухопутних військ, президент звільнив Сергія Наєва з посади Командувача об’єднаних сил. На його місце призначили Юрія Содоля.

Також Зеленський змінив командувача ДШВ. Замість Максима Миргородського посаду отримав Ігор Скибюк.

Сили Територіальної оборони очолить Ігор Плахута замість звільненого у п’ятницю Анатолія Баргилевича.

Нагадаємо, що Президент Володимир Зеленський 8 лютого призначив генерал-полковника Олександра Сирського  головнокомандувачем Збройних сил України замість Валерія Залужного.

9 лютого Зеленський призначив керівником Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майора Анатолія Баргилевича.

10 лютого Кабінет міністрів звільнив першого заступника міністра оборони Олександра Павлюка, оскільки він йде на іншу посаду.

Сирський заявив, що новопризначені його заступники Вадим Сухаревський і Андрій Лебеденко, а також заступники начальника Генштабу Володимир Горбатюк, Михайло Драпатий і Олексій Шевченко мають колосальні знання та досвід, який прискорить перемогу України у війні.

ЗакарпатПост