Косулі в пошуках їжі змушені виходити на околиці сіл та доріг на Закарпатті

Чарівна природна краса Національного природного парку «Синевир» завжди привертає увагу природолюбів та шанувальників дикої природи. Парк є одним з таких місць, де кожна пора року має свою унікальність і чарівність. Зима в цьому чарівному місці – час, коли косулі, одні з найбільш непересічних мешканців цих мальовничих куточків, розпочинають свою власну одісею в пошуках їжі.

замовляй рекламу на сайті zakarpatpost.net 🇺🇦 e-mail: zakarpatpost@gmail.com

Косулі (Cervidae) – це чудові тварини, які часто асоціюються з лісовими місцевостями. У парку, де різноманіття рослинного світу багате і різноманітне, косулі відіграють важливу роль у балансі екосистеми.

Проте з приходом зими, коли сніг вкриває ліси та галявини парку, косулі змушені шукати нові джерела їжі. Природні ресурси стають менш доступними, і це змушує цих дружніх тварин виходити на околиці населених пунктів та туристичних локацій, щоб знайти собі їжу.

Хоча косулі, як правило, уникають контакту з людьми, зимова потреба у харчуванні примушує їх приближатися до сільських поселень та місць, де є можливість знайти їжу.

Тому важливо забезпечити їм сприятливі умови і зберегти природне середовище, де вони можуть існувати і розвиватися без перешкод, інформує Національний природний парк «Синевир».

ЗакарпатПост

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *