Карпатський лісовий офіс отримав нового керівника – Ігора Чебана
Також, замінені директори філій. Звільнені співробітники та керівник внутрішньої безпеки, відповідальні за Закарпатську область.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2023/08/потрібні-працівники-реклама-в-газетах-Закарпаття.jpg)
Значно активізувався процес оформлення речових прав на землю, який до того майже не рухався та створював умови для прихованої приватизації лісового фонду.
«У попередньої управлінської команди є об’єктивні досягнення, які неможна заперечувати. Уніфікований штат лісових господарств: наприклад, у Брустурянській філії директором скорочено понад 110 «мертвих душ», які виключно отримували зарплату. Водночас, є нагальна потреба більш жорстко протидіяти порушенням та зловживанням», – йдеться у дописі ДП «Ліси України».
На рівні центрального апарату є політична воля на проведення реформи, детінізації та боротьби з корупцією. І ця воля не має послаблюватися на рівні регіональних офісів, філій, лісництв. Те саме стосується внутрішньої безпеки підприємства.